Ocena
4.2 - Dobre
Wersja
3.0.7
Downloads
106 K
Cena
Za darmo
Ostatnia aktualizacja
04-11-2020


Jestem niezależnym edytorem tekstów oraz redaktorem.
Specjalizuję się w aplikacjach mobilnych i treściach na telefony komórkowe.
Uwielbiam czytać książki, robić zakupy i oglądać filmy.

"Dołącz do 10 milionowej społeczności i wygrywaj bitwy!"


Obrazy i wideo dla ZombsRoyale.io


Główne cechy ZombsRoyale.io

 1. Cel gry: Sprawdź swoją wytrzymałość w ZombsRoyale.io, wciągającej grze w przetrwanie w stylu battle royale, w której szukając potężnej broni i amunicji, walczysz z wieloma przeciwnikami i wrogami, aby spróbować zwyciężyć na polu bitwy.
 2. Zasady gry: Ty i kilku innych graczy zostaliście zrzuceni z samolotu na pole bitwy pełne wrogów i przeszkód, więc musicie zdać się na swoją zaradność i strategiczne myślenie, aby nie tylko znaleźć najpotężniejszą broń, ale także zniszczyć wrogów, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden!
 3. Opcje gry: Gra wyróżnia się wieloma ciekawymi trybami, w których walczysz z innymi użytkownikami w bitwach sieciowych: tryb dla pojedynczego gracza, duet (dwóch graczy), drużynowy (4 graczy) oraz LMT (ograniczony czasowo).
 4. Grafika: Grafika 2D gry jest stworzona w najlepszych tradycjach gier .io bez nadmiaru szczegółów i z prostą animacją. Postacie w grze są również wykonane w minimalistycznym stylu i na początku rozgrywki mają kształt koła.
 5. Dźwięk: Efekty dźwiękowe są różnorodne i realistyczne: na przykład rozgrywce towarzyszą odgłosy strzelania, ładowania kul do magazynku, chodzenia, biegania itp.
 6. Graj w grę: Rozgrywka jest dynamiczna i zapewni Ci zajęcie przez długi czas, a ponadto będziesz mieć okazję spersonalizować swoją postać, kupować ulepszenia za monety otrzymywane w bitwach i brać udział w sezonowych turniejach.
 7. Kontrola: Sterowanie rozgrywką jest łatwe: wystarczy kliknąć przyciski po lewej stronie, aby poruszać się po polu gry, a przyciski po prawej stronie, aby strzelać do wrogów.
 8. Język: Język angielski.
 9. Rozmiar: 134M
 10. System operacyjny: Android
 11. Producent:   End Game
 12. Rekomendacje: Idealna gra, aby cieszyć się z całą rodziną.
 13. Szczegóły ceny: Zawiera płatne funkcje. Za darmo
 14. Wymagania instalacyjne: Minimum 134M wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android 4.1 lub nowszy.

Przydatne porady ZombsRoyale.io

 1. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, szukaj tylko wysokiej jakości i rzadkich broni – rzuć okiem na ten przewodnik wideo, aby dowiedzieć się więcej o rozgrywce.

Czy podoba Ci się ZombsRoyale.io?


Pobierz za darmo

Pobierz bezpiecznie

Możesz być również zainteresowany:

Gry na Androida Gry Akcji Gry Survival Gry Zombie Gry w stylu Agar.io Gry w stylu PUBG

Pytania i opinie dotyczące ZombsRoyale.io