Ikona Stumble Guys

Stumble Guys

Za darmoWersja 0.71.5
4.3(6M)2024-05-29
Bezpieczna Gra
Poprzednie wersje

Główne cechy Stumble Guys

Cel gry:

Zainspirowana grą wideo Fall Guys, gra Stumble Guys: Multiplayer Royale daje możliwość grania nawet z 32 graczami online. Bierzecie udział w wyścigu, w którym ważny jest szybki refleks, aby omijać różne przeszkody, zostawić innych zawodników w tyle i być pierwszym na mecie!

Zasady gry:

Gracz może dołączyć do wyścigu lub stworzyć własny. Na graczy czeka kilka szalonych tras, po których możesz biegać, skakać i ślizgać się, aby omijać przeszkody, a nawet popychać przeciwników, aby uzyskać przewagę i zostać mistrzem!  

Grafika:

Oprócz rozmaitych map grafika cechuje się bogactwem kolorów i mnóstwem oryginalnych przeszkód. Gracz może również dostosować postacie za pomocą ubrań, kostiumów i akcesoriów, aby wyścig był jeszcze zabawniejszy.  

Kontrola:

Dotykowe elementy sterujące są dyskretnie umieszczone po bokach interfejsu: aby poruszać postacią w scenie, wystarczy przesunąć palcem po lewym joysticku, a aby skakać lub przesuwać, wystarczy dotknąć prawego przycisku.  

Język:

Język angielski.

Rozmiar:

195 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Rekomendacje:

Zawartość odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Cena:

Niektóre ulepszenia wymagają płatności. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 195 MB wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android 5.1 lub nowszy.

Ranking:

TOP 5 Najczęściej pobierane gry w kategorii Multiplayer.

Opcje pobierania:

Częste Pytania Stumble Guys

Co mogę zrobić, jeśli mam problemy w Stumble Guys?

Jeśli masz problemy z grą, takie jak opóźnienia lub błędy łączności, spróbuj ponownie uruchomić grę i sprawdź jej działanie jeszcze raz. Jeśli problem będzie się powtarzał, możesz przesłać zgłoszenie błędu do twórców gry, korzystając z opcji Skontaktuj się z nami w menu głównym gry.

Jak mogę dostosować swoją postać?

Aby spersonalizować swoją postać, możesz użyć zarobionych monet do zakupu skórek w sklepie w grze. Dostępna jest szeroka gama skórek, w tym garnitury, czapki, buty i inne akcesoria.

Co muszę zrobić, aby otrzymać monety i co mogę z nimi zrobić?

Monety są wirtualną walutą w grze Stumble Guys i służą do kupowania skórek dla Twojej postaci. Aby zdobyć monety, musisz grać i ukończyć poziomy, wypełniać codzienne wyzwania lub codziennie logować się do gry, aby otrzymywać nagrody .

Jak mogę grać razem ze znajomymi?

Aby grać ze znajomymi, musisz utworzyć grupę przed wejściem do gry. Jeden z graczy musi utworzyć grupę, a następnie zaprosić innych graczy do dołączenia. Gdy wszyscy gracze dołączą do grupy, lider grupy może wybrać poziom, na którym wszyscy będziecie grać.

Jakie inne tryby gry są dostępne w Stumble Guys?

Oprócz trybu online dla wielu graczy i trybu solo, Stumble Guys posiada również inne tryby gry, takie jak Race Royale, w którym gracze rywalizują z innymi drużynami, oraz Survival, w którym gracze starają się przetrwać jak najdłużej na niebezpiecznym poziomie.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Stumble Guys?

4 Głosów / 4 Polubień

ZALETY Stumble Guys

Proste i precyzyjne sterowanie.
Różne mapy z oryginalnymi przeszkodami.  
Działa dobrze na skromniejszych urządzeniach.
Idealna gra do zabawy z przyjaciółmi.

WADY Stumble Guys

Wymaga stałego połączenia z Internetem.