Ikona apk Null’s Clash

Null’s Clash

Za darmoWersja 16.137.13
2.5(1)2024-06-12
Bezpieczna Gra

Ogólna charakterystyka Null’s Clash

Cel gry:

Zanurz się w świecie Null's Clash, zmodyfikowanej wersji Clash of Clans i odkryj nieograniczone zasoby, wyższe poziomy, potężne pojazdy i nowych bohaterów.

Zasady gry:

W Null's Clash granice nie istnieją! Nieograniczony dostęp do monet, klejnotów, ulepszeń, pojazdów, bohaterów, wyższych poziomów i zasobów otwiera drzwi do budowy imponujących wiosek i wyszkolenia niezwyciężonej armii

Opcje gry:

Null's Clash podąża śladami oryginału, oferując możliwość tworzenia klanów i angażowania się w ekscytujące bitwy PvE (gracz kontra środowisko) oraz PvP (gracz kontra gracz).

Grafika:

Null's Clash zachwyca kreskówkową grafiką i szczegółowymi postaciami niczym Clash of Clans, przenosząc graczy do kolorowego i wciągającego świata pełnego wizualnych atrakcji.

Dźwięk:

W Null's Clash poczujesz się jak w domu dzięki identycznej muzyce w tle i efektom dźwiękowym jak w Clash of Clans, zapewniając spójne i przyjemne wrażenia słuchowe.

Graj w grę:

Null's Clash zapewnia przyjemną rozgrywkę dzięki nieograniczonym zasobom, ulepszeniom i poziomom, ale ze względu na brak wyzwań związanych z pozyskiwaniem tych zasobów, gra może wydawać się mniej wymagająca.

Kontrola:

Proste dotykowe sterowanie.

Język:

Gra dostępna w języku angielskim.

Rozmiar:

236 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

APK

Czy podoba Ci się Null’s Clash?

1 Głos / 0 Polubień

Pozytywne

Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich funkcji i ulepszeń, buduj potężne imperium i dominuj na polu bitwy bez żadnych przeszkód.
Utwórz własny klan, rekrutuj sojuszników, trenuj armię i poprowadź swoją drużynę do chwały.
Można stworzyć własny klan.

Pozytywne

Gra nie jest przetłumaczone na różne języki.

Przydatne porady

Odkryj świat gier strategicznych inspirowanych Clash of Clans w kolekcji AndroidLista.