Ikona Viking Rise

Viking Rise

Wersja 1.4.132
4.9
Ocena
47K
Pobrania
Za darmo
Cena
2024-02-13
Zaktualizowano

Pobierz za darmo

Główne cechy Viking Rise

Cel gry:

Gra strategiczna online dla wielu graczy, w której budujesz swoje imperium Wikingów i walczysz z wrogami z krainy Valhalii, pełnej niebezpieczeństw i możliwości.

Zasady gry:

Możesz wybrać strategię, dyplomację lub wojnę, by powiększać swoje terytorium i populację aż zasłużysz na miano przywódcy Wikingów. Walki odbywają się w czasie rzeczywistym zarówno na morzu, jak i lądzie.

Opcje gry:

Gra oferuje kilka trybów rozgrywki: fabularny, multiplayer, rajd, skirmish, survival oraz tryb niestandardowy. W tym ostatnim gracze mogą samodzielnie układać scenariusze.

Grafika:

Grafika jest bardzo realistyczna, na co wpływają między innymi zmiany warunków pogodowych i świetnie odwzorowany nordycki krajobraz.

Dźwięk:

Zachwycająca ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Mikołaja Stroińskiego.

Kontrola:

Obsługa za pomocą ekranu dotykowego.

Język:

Język angielski.

Klasyfikacja treści:

Dla graczy powyżej 12 roku życia.

Rozmiar:

1000 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Rekomendacje:

Polecana dla użytkowników powyżej 12 lat.

Cena:

Mikropłatności dostępne. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 1000 MB wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android 5.0 lub nowszy.

Ranking:

TOP 10 Najczęściej pobierane gry w kategorii Gry Strategiczne Wojenne.

Częste Pytania Viking Rise

Czy Viking Rise jest odpowiedni dla dzieci?

Gra Viking Rise jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 13 lat, młodsze dzieci mogą grać w tę grę tylko pod nadzorem osoby dorosłej.

Czy można grać w Viking Rise na PC?

Niestety gra jest obecnie dostępna tylko na Androida. Możesz jednak grać w nią za pomocą jednego z tych emulatorów Androida na PC: BlueStacks, LD-Player, GameLoop lub MEmu.

Ile kosztuje Viking Rise?

Możesz pobrać grę Viking Rise na AndroidLista całkowicie za darmo. Jednak niektóre przedmioty w grze są kupowane za prawdziwe pieniądze.

Jakie są alternatywy dla Viking Rise?

Spróbuj zagrać w Clash of Clans, Age of Empires, Rise of Kingdoms, Vikings: War of Clans, Tribal Wars 2 lub Total War: Three Kingdoms.

Czy w Viking Rise można grać offline?

Nie, Viking Rise to internetowa gra dla wielu graczy, która wymaga połączenia z Internetem, aby wchodzić w interakcje z innymi graczami, tworzyć sojusze i brać udział w bitwach.

Kto stworzył grę Viking Rise?

Gra jest pomysłem studia IGG.COM, bardziej znanego z takich popularnych i odnoszących sukcesy projektów, jak Lords Mobile, Castle Clash, Clash of Lords i Deck Heroes.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Viking Rise?

1 Głos / 1 Polubienie

ZALETY Viking Rise

W niestandardowym trybie rozgrywki gracze mogą dostosować parametry takie jak układ mapy, zasady czy warunki pogodowe, co pozwala na kreatywność i eksperymentowanie z grą.

Przydatne porady Viking Rise

Staraj się łączyć różne umiejętności nawigacyjne i bojowe, by opracować najbardziej efektywną strategię na wygraną walkę.

Połącz się z użytkownikami, którzy pobrali Viking Rise