Ikona Sudoku Free

Sudoku Free

Za darmoWersja 11.0.7.f
4.8(29)2024-05-11
Bezpieczna Gra
Poprzednie wersje

Ogólna charakterystyka Sudoku Free

Cel gry:

Sudoku free przenosi do współczesności jedną z najpopularniejszych gier logicznych. Dzięki wiernemu odtworzeniu zasad i dynamiki gier Sudoku, aplikacja pozwala fanom tej sprytnej rozrywki bawić się kiedykolwiek i gdziekolwiek chcą.

Zasady gry:

Podobnie jak w tradycyjnej grze, gracz musi rozwiązać łamigłówkę, umieszczając liczby w odpowiednich polach. Na ekranie głównym aplikacji gracz może uzyskać dostęp do opcji „jak to zrobić”, aby dowiedzieć się więcej o zasadach Sudoku.

Opcje gry:

Sudoku Free spodoba się zarówno początkującym, jak i doświadczonym graczom, ponieważ ma 4 poziomy trudności: Łatwy, Średni, Trudny i Ekstremalny.

Grafika:

Sam wygląd aplikacji nie jest czymś, co przyciąga wzrok. Grafika nie jest zbyt wyszukana, ekrany tła nie mają różnych obrazów ani opcji dostosowywania.

Kontrola:

Po kliknięciu na kwadrat, który ma zostać wypełniony, pojawi się klawiatura numeryczna, na której gracz może wybrać żądaną liczbę, zaznaczyć lub wymazać pole. Aplikacja oferuje przydatne narzędzia, np. wykonywanie/ponawianie ruchów, zaznaczanie już rozwiązanych komórek itd.

Język:

Język angielski.

Przydatne wskazówki:

Dla początkujących aplikacja oferuje kilka opcji ustawień, które oferują podpowiedzi i pomocną dłoń podczas rozwiązywania Sudoku. Eksperci mogą wyłączyć wszystkie podpowiedzi, aby uczynić wyzwanie jeszcze trudniejszym.

Platforma:

Google Play, iOS Store.

Rozmiar:

10 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

Opis producenta

Czy podoba Ci się Sudoku Free?

2 Głosów / 2 Polubień

Pozytywne

Umożliwia cofanie ruchów.
Cztery poziomy trudności.
Oferuje wskazówki.
Umożliwia wprowadzanie notatek za pomocą narzędzia Ołówek.

Pozytywne

Słaby i nieatrakcyjny projekt.
Menu niezbyt przystępne.