Ikona apk Samsung Smart View 2.0

Samsung Smart View 2.0

Wersja 1.0.13
3.5
Ocena
172M
Pobrania
Za darmo
Cena
2023-07-24
Zaktualizowano

Pobierz za darmo

Główne cechy Samsung Smart View 2.0

Dodaj opis:

Dzięki Samsung Smart View 2.0 możesz zapomnieć o pilocie i poruszać się po ekranie swojego smart TV w zaciszu swojego smartfona z Androidem. Podobnie, zobaczysz zawartość Smart TV na swoim telefonie, będącym idealnym narzędziem do oglądania ulubionych programów, gdy nie ma Cię w domu.

Funkcje:

Główną funkcją Samsung Smart View 2.0 jest odtwarzanie treści na ekranie Twojego Androida, podłączanie kompatybilnych telewizorów w bardzo atrakcyjnym interfejsie, dzięki czemu możesz przeglądać programy, Netflix, a także automatycznie odtwarzać galerię zdjęć, listy muzyczne i wideo.

Jak korzystać:

Z menu Samsung Smart View 2.0 będziesz mieć dostęp do wejść TV, takich jak HDMI, USB, VGA, porty WiFi. Możesz także uzyskać dostęp do Netflix, Hulu, HBO Go, aplikacji i gier zainstalowanych na telewizorze. Włącz telewizor i podłącz oba urządzenia do tej samej sieci Wi-Fi.

Język:

Menu w języku angielskim. Dzięki temu, że jest intuicyjne, można z niego korzystać bez problemów.

Rozmiar:

32.91 MB

System operacyjny:

Android

Cena:

Mikropłatności nie są wymagane. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 32.91 MB wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android OS .

Ocena:

TOP 5 Najpopularniejsze aplikacje w kategorii Stop-Klatka.

Ranking:

TOP 1 Najczęściej pobierane aplikacje w kategorii Stop-Klatka.

Częste Pytania Samsung Smart View 2.0

Jakie są wady dublowania ekranu z aplikacją Samsung Smart View 2.0?

Największym wyzwaniem przy dublowaniu ekranu jest to, że nie wszystkie urządzenia są ze sobą kompatybilne i czasami może być konieczne użycie kabla, urządzenia sprzętowego, bądź aplikacji innej firmy niż Samsung.

Jakie są wymagania sprzętowe dla aplikacji Samsung Smart View 2.0?

Aby aplikacja Samsung Smart View 2.0 działała poprawnie, niezbędny jest system operacyjny Android w wersji 4.1 i wyższej. Oczywiście należy się upewnić, że zarówno telewizor, jak i telefon/tablet są podłączone do tej samej sieci Wi-Fi.

Czy aplikacja Samsung Smart View jest ciągle dostępna?

Choć Samsung pozbył się aplikacji Samsung Smart View w październiku 2020 roku, to wciąż możesz ją pobrać w formie pakietu APK ze strony AndroidLista.

Jakiego protokołu używa Smart View?

W przypadku urządzeń z systemem Android, aplikacja wykorzystuje protokoły Google Cast/Chromecast built-in/Cast - mirroring/casting ekranu opracowane przez Google dla produktów Google/Android.

Dlaczego Samsung przestał używać Smart View 2.0?

Ponieważ Samsung udostępnił nowszą aplikację SmartThings do obsługi inteligentnych urządzeń, utrzymywanie jednocześnie oddzielnej aplikacji Smart View 2.0. straciło sens.

Czy Samsung Smart View 2.0 działa w trybie offline?

Wykonanie kopii lustrzanej ekranu telefonu na telewizorze Smart TV nie wymaga połączenia z internetem, aczkolwiek można też połączyć się przez Wi-Fi lub HDMI.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Samsung Smart View 2.0?

5 Głosów / 5 Polubień

ZALETY Samsung Smart View 2.0

Jest kompatybilny z prawie każdym urządzeniem z Androidem, posiadanie telefonu komórkowego Samsung nie jest obowiązkowe.
Możesz używać telefonu komórkowego jako pilota.

Przydatne porady Samsung Smart View 2.0

Jeśli masz problemy z połączeniem urządzeń z Samsung Smart View, zapoznaj się z tym przewodnikiem w języku angielskim, w którym wyjaśniono całą procedurę krok po kroku.

Połącz się z użytkownikami, którzy pobrali Samsung Smart View 2.0