Ikona apk Yandere Simulator

Yandere Simulator

Wersja 1.0
4.0
Ocena
2M
Pobrania
Za darmo
Cena
2023-10-31
Zaktualizowano

Pobierz za darmo

Ogólna charakterystyka Yandere Simulator

Ranking:

TOP 1 Najczęściej pobierane gry w kategorii Gry Symulatory Życia.

Główne cechy:

Obecnie pracujemy nad opisem dla aplikacji Yandere Simulator dla Androida Gry na Androida stworzonej przez MockBaster Games, która jest związana z kategorią Gry Przygodowe, Gry Symulatory, Gry dla Dziewczyn. W międzyczasie możesz przeczytać oficjalny opis dostarczony przez MockBaster Games tutaj.

Rozmiar:

40M

System operacyjny:

Android

Cena:

Darmowa aplikacja bez wewnętrznych mikropłatności. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 40M wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android OS .

Częste Pytania Yandere Simulator

Jaka jest data premiery Yandere Simulator?

Na chwilę obecną Yandere Simulator nie ma oficjalnej daty wydania. Gra otrzymuje regularne aktualizacje od 2016 roku i chociaż nie jest jeszcze ukończona, jest całkowicie darmowa do użytku.

Czy Yandere Simulator jest odpowiedni dla nieletnich?

Nie, Yandere Simulator nie jest odpowiedni dla osób niepełnoletnich. Chociaż nie jest oficjalnie oceniana przez ESRB, gra zawiera brutalne sceny i jest przeznaczona dla widzów powyżej osiemnastego roku życia.

Czy Yandere Simulator jest na Androida?

Nie. Yandere Simulator jest oficjalnie dostępny tylko w systemie Windows. Jednak na Androida możemy znaleźć kilka klonów i kopii znaczącej jakości. Jako że gra została stworzona w Unity, nie jest wykluczone, że w przyszłości może zostać wydana również na Maca, Linuksa czy Androida.

Jak spersonalizować swoją postać w Yandere Simulator?

Aby spersonalizować swoją postać w Yandere Simulator przejdź do głównego menu gry i wybierz opcję Edytor postaci, kliknij na każdą zakładkę i wybierz opcje, które chcesz dostosować swoją postać. Możesz wybrać kolor włosów, kształt oczu, rodzaj ubrania, itp.

Czy Yandere Simulator jest darmowy?

Na razie tak. Sam autor gry skomentował przy jakiejś okazji, że choć Yandere Simulator będzie darmowy podczas jego rozwoju, to kiedy w grze znajdą się dwaj rywale, będzie płatny. Na razie nie wiemy ile będzie kosztować wersja finalna.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Yandere Simulator?

26 Głosów / 22 Polubień

Połącz się z użytkownikami, którzy pobrali Yandere Simulator