Ikona apk P7S Signer

P7S Signer

Wersja 1.0
2.8
Ocena
208
Pobrania
Za darmo
Cena
2023-05-03
Zaktualizowano

Pobierz za darmo

Główne cechy P7S Signer

Dodaj opis:

Przydatne narzędzie, które pozwala na podpisywanie i weryfikację dokumentów cyfrowych za pomocą podpisów cyfrowych, obsługujące takie formaty plików jak PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint.

Funkcje:

Będziesz mógł tworzyć podpisy cyfrowe na swoim smartfonie z systemem Android, dodawać znaczniki czasu do podpisów cyfrowych dla dodatkowego bezpieczeństwa i autentyczności oraz używać zaawansowanych algorytmów szyfrowania i haszowania.

Czynności:

Aplikacja umożliwia podpisywanie plików elektronicznych P7S, weryfikację podpisów plików P7S, podpisywanie wielu plików jednocześnie, zarządzanie certyfikatami i podpisywanie własnym podpisem cyfrowym, znakowanie czasem podpisów i eksportowanie plików P7S w formatach PDF, DOC i XLS.

Kontrola:

Aplikacja posiada atrakcyjny, minimalistyczny, oparty na gestach interfejs dotykowy.

Język:

Język polski.

Rekomendacje:

Aplikacja odpowiednia dla wszystkich użytkowników, którzy muszą regularnie podpisywać i weryfikować dokumenty cyfrowe na smartfonie z systemem Android.

Rozmiar:

2.12 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Rekomendacje:

Brak ograniczeń wiekowych.

Cena:

Żadne płatności nie są wymagane, aby uzyskać dostęp do wszystkich aktualności. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 2.12 MB wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android 2.3 lub nowszy.

Ranking:

TOP 1 Najczęściej pobierane aplikacje w kategorii Wirtualny Asystent.

Opis producenta

P7S Signer

Pobierz za darmo

BEZPIECZNA APLIKACJA

Czy podoba Ci się P7S Signer?

0 Głosów / 0 Polubień

ZALETY P7S Signer

Obsługa wielu języków.
Prosty i intuicyjny interfejs.
P7S Signer obsługuje wiele formatów plików, w tym PDF, Microsoft Word, Excel i PowerPoint, co czyni go wszechstronnym narzędziem do cyfrowego podpisywania dokumentów.
Ekonomiczne rozwiązanie do cyfrowego podpisywania dokumentów.
Aplikacja wykorzystuje zaawansowane algorytmy szyfrowania i haszowania, aby zapewnić bezpieczeństwo i integralność podpisanych dokumentów.

WADY P7S Signer

Brak możliwości integracji z chmurą.
Ograniczone możliwości personalizacji.

Przydatne porady P7S Signer

Do podpisania dokumentu za pomocą aplikacji P7S Signer potrzebny jest ważny certyfikat cyfrowy. Upewnij się, że Twój certyfikat jest aktualny i wydany przez zaufany urząd certyfikacji (CA).
Wybierz odpowiedni tryb podpisywania. Aplikacja P7S Signer może podpisywać dokumenty w różnych trybach, np. osobno lub w załączeniu.
Wybierz właściwy format pliku. Urządzenie P7S Signer może podpisywać różne formaty plików, ale niektóre formaty mogą nie być obsługiwane.
Po podpisaniu dokumentu za pomocą aplikacji P7S Signer pamiętaj o zachowaniu kopii zapasowej podpisanego dokumentu. Dzięki temu nie stracisz swojej pracy w przypadku nieprzewidzianych problemów.

Połącz się z użytkownikami, którzy pobrali P7S Signer