Ikona Words Of Wonders

Words Of Wonders

Za darmoWersja 4.5.32
4.8(12)2024-06-12
Bezpieczna Gra
Poprzednie wersje

Ogólna charakterystyka Words Of Wonders

Cel gry:

Words Of Wonders to sprytna łamigłówka, w której gracz musi wypełnić wszystkie luki odpowiednimi słowami, aby przejść do następnego poziomu.

Zasady gry:

W okręgu na dole ekranu widoczne są litery, które muszą one być odpowiednio dopasowane, aby wypełnić puste miejsca i ukończyć słowne wyzwania.

Graj w grę:

Oprócz setek krzyżówek i wskazówek, które pomagają iść do przodu, gra wyświetla krajobrazy z całego świata, w tym zabytki z Hiszpanii, Chile, Japonii i innych.

Język:

Gra jest dostępna w języku polskim.

Rozmiar:

194 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

Najczęściej zadawane pytania

Jak zarabiać monety w Words Of Wonders?

Możesz zarabiać monety w Words Of Wonders, rozwiązując zagadki. Za każdym razem, gdy ukończysz poziom, zarabiasz monety. Możesz także oglądać reklamy lub kupować monety za prawdziwe pieniądze.

Jak korzystać z podpowiedzi w grze Words Of Wonders?

Wystarczy dotknąć ikony żarówki w prawym górnym rogu ekranu, aby skorzystać z podpowiedzi. Możesz używać monet do kupowania wskazówek, a także oglądać reklamy, aby uzyskać bezpłatną wskazówkę.

Czy mogę grać w Words of Wonders offline?

Tak, możesz grać w Words Of Wonders w trybie offline, jednak potrzebujesz połączenia z Internetem, aby uzyskać dostęp do codziennych zagadek i sieci społecznościowych.

Ile poziomów jest w Words Of Wonders?

Obecnie Words Of Wonders zawiera ponad 3000 poziomów, podzielonych na różne kategorie i motywy, które są regularnie aktualizowane.

Czy gra w Word of Wonders jest darmowa?

Tak, gra Words of Wonders jest darmowa, ale możesz kupować różne przedmioty i ulepszenia, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną.

Jak zmienić język w Words Of Wonders?

Aby zmienić język w Words Of Wonders, przejdź do menu ustawień gry i wybierz opcję „Język”, w której możesz wybrać język, którego chcesz używać.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Words Of Wonders?

4 Głosów / 4 Polubień

Pozytywne

Idealny sposób na zabicie czasu i rozszerzenie słownictwa, jednym słowem – przyjemne z pożytecznym.
Mnóstwo krzyżówek do rozwiązania.
Atrakcyjny i łatwy w obsłudze interfejs.
Zajmuje mało miejsca w pamięci.

Pozytywne

Zawiera reklamy.
Niektóre słowa są bardzo trudne.

Przydatne porady

Możesz ryzykować i na ślepo zaznaczyć kombinację liter, ponieważ nie ma ograniczeń co do liczby prób. Aby zobaczyć, jak działa gra, obejrzyj to wideo (w jezyku angielskim).