Ikona apk Datezone

Datezone

Wersja 1.1.2
2.9
Ocena
134M
Pobrania
Za darmo
Cena
2023-10-18
Zaktualizowano

Pobierz za darmo

Główne cechy Datezone

Dodaj opis:

Sieci społecznościowe stały się świetnym sposobem na komunikację z przyjaciółmi i rodziną, ale również do poznania innych ludzi, a nawet znalezienia miłość. Użyj tej aplikacji randkowej, aby poznać nowych ludzi z całego świata, spotkać się i miło spędzić czas, a może rozpocząć związek.

Funkcje:

Zarejestruj się i utwórz profil ze swoimi danymi i preferencjami, aby rozpocząć. Po wejściu możesz przesyłać zdjęcia lub filmy i dodawać interesujące Cię osoby jako znajomych, akceptować prośby lub blokować nieprzyjaznych użytkowników. Możesz też ustawiać zdjęcia i filmy jako prywatne.

Czynności:

Jej zaletą jest to, że możesz rozpocząć rozmowy z innymi użytkownikami, nawet jeśli nie jesteście znajomymi. Masz także opcję filtrowania według lokalizacji, aby znaleźć osoby w pobliżu. Oprócz wiadomości możecie wysyłać zdjęcia i inne pliki na czacie, aby się lepiej poznać.

Język:

Interfejs w języku polskim.

Rozmiar:

6.1 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Mikropłatności nie są wymagane. Za darmo

Wymagania instalacyjne:

Minimum 6.1 MB wolnego miejsca w pamięci urządzenia i Android 4.0 lub nowszy.

Ranking:

TOP 1 Najczęściej pobierane aplikacje w kategorii Portal Randkowy.

Częste Pytania Datezone

Jakie zdjęcia lub filmy dodawać do Datezone?

Zdjęcia i filmy dodawane do Datezone muszą przedstawiać Twoją osobę. Dodawanie filmów i zdjęć z internetu jest kategorycznie zakazaze.

Czy ć w aplikacji Datezone można zachować anonimowoś?

Można zadbać o anonimowość w aplikacji, np. ustawiając swoje zdjęcia i filmy jako prywatne, udostępniając je tylko znajomym. Można też wysyłać zdjęcia w prywatnych wiadomościach, po czym je usuwać. Nie ma też potrzeby dodawania do swojego profilu zdjęć czy filmów, a te już dodane można usunąć.

Czy w Datezone można założyć więcej niż jeden profil?

Niestety nie ma takiej możliwości. Każdy może posiadać w serwisie tylko jedno konto, chyba, że posiada się wspólne konto z partnerem. W takim wypadku można założyć indywidualne konto tylko dla siebie.

Czy Datezone jest odpowiednia dla dzieci?

Nie, ta aplikacja nie jest odpowiednia dla dzieci. Warunkiem rejestracji i członkostwa w Date Zone jest ukończenie 18 lat.

Kto może zobaczyć profil w Datezone?

Twój profil jest widoczny dla wszystkich użytkowników, tak samo jak zdjęcia i filmy dodawane do publicznej galerii (oprócz osób na czarnej liście). Wszyscy, poza użytkownikami dodanymi do czarnej listy, mogą też oglądać Twoje transmisje z kamer. Natomiast Twój email i data urodzenia nie są widoczne.

Czy korzystanie z Datezone jest darmowe?

Sama rejestracja jest darmowa, tak jak możliwość przeglądania profili użytkowników, polubienia ich zdjęć i filmów, rozpoczęcia jednej rozmowy dziennie lub zamieszczenia codziennie innej wypowiedzi. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, należy wykupić konto VIP lub SUPER VIP.

Datezone

Pobierz za darmo

BEZPIECZNA APLIKACJA

Czy podoba Ci się Datezone?

2 Głosów / 1 Polubienie

ZALETY Datezone

Atrakcyjny i łatwy w użyciu interfejs.
Idealna dla osób szukających partnera.
Zajmuje mało miejsca w pamięci.
Duża liczba użytkowników z całego świata.

WADY Datezone

Wymagane jest połączenie z Internetem.
Wyświetla reklamy.

Połącz się z użytkownikami, którzy pobrali Datezone