Ikona apk Datezone

Datezone

Za darmoWersja 1.1.2
2.9(17)2024-02-21
Bezpieczna Aplikacja

Ogólna charakterystyka Datezone

Dodaj opis:

Sieci społecznościowe stały się świetnym sposobem na komunikację z przyjaciółmi i rodziną, ale również do poznania innych ludzi, a nawet znalezienia miłość. Użyj tej aplikacji randkowej, aby poznać nowych ludzi z całego świata, spotkać się i miło spędzić czas, a może rozpocząć związek.

Funkcje:

Zarejestruj się i utwórz profil ze swoimi danymi i preferencjami, aby rozpocząć. Po wejściu możesz przesyłać zdjęcia lub filmy i dodawać interesujące Cię osoby jako znajomych, akceptować prośby lub blokować nieprzyjaznych użytkowników. Możesz też ustawiać zdjęcia i filmy jako prywatne.

Czynności:

Jej zaletą jest to, że możesz rozpocząć rozmowy z innymi użytkownikami, nawet jeśli nie jesteście znajomymi. Masz także opcję filtrowania według lokalizacji, aby znaleźć osoby w pobliżu. Oprócz wiadomości możecie wysyłać zdjęcia i inne pliki na czacie, aby się lepiej poznać.

Język:

Interfejs w języku polskim.

Rozmiar:

6.1 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

APK

Najczęściej zadawane pytania

Jakie zdjęcia lub filmy dodawać do Datezone?

Zdjęcia i filmy dodawane do Datezone muszą przedstawiać Twoją osobę. Dodawanie filmów i zdjęć z internetu jest kategorycznie zakazaze.

Czy ć w aplikacji Datezone można zachować anonimowoś?

Można zadbać o anonimowość w aplikacji, np. ustawiając swoje zdjęcia i filmy jako prywatne, udostępniając je tylko znajomym. Można też wysyłać zdjęcia w prywatnych wiadomościach, po czym je usuwać. Nie ma też potrzeby dodawania do swojego profilu zdjęć czy filmów, a te już dodane można usunąć.

Czy w Datezone można założyć więcej niż jeden profil?

Niestety nie ma takiej możliwości. Każdy może posiadać w serwisie tylko jedno konto, chyba, że posiada się wspólne konto z partnerem. W takim wypadku można założyć indywidualne konto tylko dla siebie.

Czy Datezone jest odpowiednia dla dzieci?

Nie, ta aplikacja nie jest odpowiednia dla dzieci. Warunkiem rejestracji i członkostwa w Date Zone jest ukończenie 18 lat.

Kto może zobaczyć profil w Datezone?

Twój profil jest widoczny dla wszystkich użytkowników, tak samo jak zdjęcia i filmy dodawane do publicznej galerii (oprócz osób na czarnej liście). Wszyscy, poza użytkownikami dodanymi do czarnej listy, mogą też oglądać Twoje transmisje z kamer. Natomiast Twój email i data urodzenia nie są widoczne.

Czy korzystanie z Datezone jest darmowe?

Sama rejestracja jest darmowa, tak jak możliwość przeglądania profili użytkowników, polubienia ich zdjęć i filmów, rozpoczęcia jednej rozmowy dziennie lub zamieszczenia codziennie innej wypowiedzi. Aby uzyskać dostęp do dodatkowych funkcji, należy wykupić konto VIP lub SUPER VIP.

Datezone

BEZPIECZNA APLIKACJA

Czy podoba Ci się Datezone?

4 Głosów / 3 Polubień

Pozytywne

Atrakcyjny i łatwy w użyciu interfejs.
Idealna dla osób szukających partnera.
Zajmuje mało miejsca w pamięci.
Duża liczba użytkowników z całego świata.

Pozytywne

Wymagane jest połączenie z Internetem.
Wyświetla reklamy.