Ikona WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

Za darmoWersja 2.24.12.78
4.3(2K)2024-06-19
Bezpieczna Aplikacja
Poprzednie wersje

Ogólna charakterystyka WhatsApp Messenger

Dodaj opis:

WhatsApp Messenger to aplikacja umożliwiająca komunikację przez smartfon. Pozwala ona na wysyłanie wiadomości za pośrednictwem sieci bezprzewodowej lub 3G, gdy tylko połączenie jest dostępne.

Funkcje:

Rozmawiaj i wysyłaj pliki wideo, obrazy i wiadomości dźwiękowe do kontaktów w kraju i za granicą za darmo. Otrzymuj powiadomienia, gdy ktoś wyśle Ci wiadomość.

Jak korzystać:

Aplikacja działa łącząc się z numerem telefonu i automatycznie integruje listę kontaktów z urządzenia mobilnego. Używaj tej aplikacji bez logowania i bez hasła.

Język:

Aplikacja wielojęzyczna w tym w języku polskim

Rekomendacje:

Idealny dla tych, którzy lubią komunikować się za pomocą wiadomości tekstowych.

Platforma:

Smartfon Android.

Wymagania:

Android 2.1 lub nowszy.

Rozmiar:

54 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

Najczęściej zadawane pytania

Jak zaktualizować WhatsApp?

Przejdź do Google Play, wyszukaj WhatsApp i kliknij przycisk Aktualizuj, jeśli jest dostępny. Poczekaj, aż aktualizacja WhatsApp zostanie pobrana i zainstalowana automatycznie.

Dlaczego WhatsApp nie działa?

Sprawdź połączenie internetowe , uruchom ponownie urządzenie, zaktualizuj aplikację i wyczyść pamięć podręczną, aby naprawić możliwe problemy.

Jak zablokować kogoś na WhatsApp?

Otwórz WhatsApp i czat z osobą, którą chcesz zablokować, kliknij jej imię lub zdjęcie profilowe, wybierz opcję „Zablokuj kontakt” i potwierdź swoje działania.

Jak zainstalować kopię zapasową WhatsApp?

Przejdź do Ustawienia > Czaty > Kopia zapasowa czatu. Zakończ proces, klikając Kopia zapasowa. Lokalne kopie zapasowe są zapisywane w folderze WhatsApp Databases jako msgstore-YYYY-MM-DD.1.db.crypt12. Zainstaluj ponownie aplikację. Przywróć kopię zapasową, gdy pojawi się monit podczas konfiguracji.

Czy otwieranie wiadomości od nieznanego nadawcy na WhatsApp jest niebezpieczne?

Otwieranie wiadomości od nieznanego nadawcy na WhatsApp może być ryzykowne, ponieważ może zawierać złośliwe linki, wirusy i inne złośliwe oprogramowanie, które może zagrozić bezpieczeństwu Twojego urządzenia i Twoich danych osobowych.

Jak dodać nowy kontakt na WhatsApp?

Otwórz WhatsApp i przejdź do zakładki „Czaty”, wybierz opcję „Nowy czat” – „Nowy kontakt”, wprowadź nazwę i numer telefonu kontaktu i kliknij „Zapisz”.

Jak otworzyć WhatsApp z komputera?

Aby korzystać z WhatsApp na komputerze z systemem Windows, wystarczy pobrać wersję WhatsApp Desktop. Alternatywnie możesz użyć wersji WhatsApp Web z poziomu przeglądarki.

Czy WhatsApp powiadamia Cię o zrzutach ekranu?

Nie, WhatsApp nie powiadamia użytkowników, gdy ktoś robi zrzut ekranu z czatu lub rozmowy. Jeśli jednak zrobisz zrzut ekranu znikającej wiadomości lub mediów w czacie, WhatsApp wyśle wiadomość informującą nadawcę zrzutu ekranu.

Czy WhatsApp wyświetla mój numer telefonu?

Inni użytkownicy będą mogli zobaczyć Twój numer telefonu na WhatsApp, jeśli znajduje się on na ich liście kontaktów.

Jak odczytać usunięte wiadomości w WhatsApp?

W przypadku, gdy Twój rozmówca usunął wiadomość, a kopia zapasowa działa dla Ciebie, to musisz ponownie zainstalować aplikację, po czym komunikator zaoferuje standardową możliwość odzyskania z chmury, po wybraniu której otrzymasz dostęp do usuniętych wiadomości.

Jak udostępnić lokalizację na WhatsApp?

Otwórz czat WhatsApp z osobą, z którą chcesz udostępnić swoją lokalizację, kliknij ikonę spinacza na pasku czatu i wybierz opcję Lokalizacja. Następnie wybierz opcję lokalizacji, którą chcesz udostępnić i kliknij przycisk Prześlij.

Jak zablokować kontakty w WhatsApp?

Znajdź kontakt, który chcesz zablokować, naciśnij i przytrzymaj jego nazwę, aż pojawi się menu podręczne, w którym trzeba będzie wybrać opcję „Zablokuj kontakt”.

Jak przenieść wiadomości WhatsApp na nowy telefon?

Wybierz Ustawienia > Czaty > Kopia zapasowa czatów z WhatsApp. Kliknij Utwórz kopię zapasową. Zainstaluj aplikację na nowym telefonie. Podczas instalacji przenieś kopię zapasową z GD na nowy telefon, stukając opcję Przywróć. Nr telefonu musi być taki sam jak konto Google na starym i nowym telefonie.

Czego mogę używać zamiast WhatsApp?

Zamiast WhatsApp można skorzystać z komunikatorów internetowych takich jak Telegram, Signal, Bip, Viber, Line, które mają podobne funkcje.

Opis producenta

Czy podoba Ci się WhatsApp Messenger?

775 Głosów / 750 Polubień

Pozytywne

Rozpoznaje inne kontakty na Twoim telefonie, które posiadają już aplikację WhatsUp Messenger.
Umożliwia czaty grupowe.
To lekka aplikacja wykorzystująca minimalne zasoby urządzenia.
Szybki i wygodny sposób komunikowania się za darmo.
Umożliwia wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych i dźwiękowych, zdjęć, filmów, a nawet swojej lokalizacji za pomocą GPS.

Najnowsze newsy o Androidzie
Zobacz więcej

Jak zablokować i ukryć poszczególne czaty WhatsApp
Aby uniemożliwić wścibskim osobom podglądanie osobistych wiadomości, WhatsApp pozwala blokować aplikację za pomocą kodu
Dowiedz się więcej
Jak przywrócić usuniętą historię połączeń WhatsApp
Odzyskiwanie historii połączeń WhatsApp może wydawać się przytłaczające, zwłaszcza jeśli nie znacie dostępnych opcji. Dlatego
Dowiedz się więcej
Jak wysłać wiadomość do wielu kontaktów na WhatsApp
WhatsApp to bez wątpienia najpopularniejszy komunikator internetowy na świecie. Użytkownicy polegają na niej, aby pozostać w
Dowiedz się więcej
Jak uzyskać kod weryfikacyjny WhatsApp przez e-mail
Platforma WhatsApp umożliwia teraz powiązanie adresu e-mail z kontem WhatsApp jako alternatywną metodę logowania, zapewniając
Dowiedz się więcej
Jak wysyłać anonimowe wiadomości na WhatsAppie
Użytkownicy często pytają: "Czy możliwe jest wysyłanie anonimowych wiadomości na WhatsApp?". Wysyłanie anonimowych
Dowiedz się więcej