Ikona Grindr-czat i randki dla gejów

Grindr-czat i randki dla gejów

Za darmoWersja 24.6.0
3.5(57)2024-05-27
Bezpieczna Aplikacja
Poprzednie wersje

Ogólna charakterystyka Grindr-czat i randki dla gejów

Dodaj opis:

Grindr to prawdopodobnie najpopularniejsza platforma dla gejów i biseksualistów, ponieważ ma miliony prawdziwych użytkowników, którzy szukają zabawy, przyjaźni, ucieczki i nie tylko. Znajdziesz  tu profile na każdy gust, więc na pewno będziesz się dobrze bawić, a może nawet poznasz miłość.

Funkcje:

Filtruj profile według własnych upodobań i zainteresowań, udostępniaj zdjęcia, personalizuj swój profil, aby przyciągać chłopców, których lubisz, blokuj irytujących użytkowników i aktywuj swoją lokalizację, aby inni mogli Cię poznać.

Jak korzystać:

Zarejestruj się w aplikacji i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby stworzyć profil. Pamiętaj, że zobaczą go inni użytkownicy, więc to od Ciebie zależy, czy poznasz przyjaciół, by dobrze się bawić na prywatnych imprezach. Aktywuj swoją lokalizację i poczekaj na wyniki z okolicy

Język:

Język polski.

Rekomendacje:

W wersji premium Grindr XTRA oferuje więcej funkcji, takich jak usuwanie reklam, nieograniczone blokowanie, zapisywanie wiadomości, kontaktowanie się z użytkownikami online, wysyłanie kilku zdjęć jednocześnie i inne atrakcyjne funkcje.

Platforma:

Google Play, iOS Store.

Rozmiar:

204 MB

System operacyjny:

Android

Producent:

Cena:

Za darmo

Opcje pobierania:

Najczęściej zadawane pytania

Czy aplikacja Grindr jest dostępna w wersji na PC?

Aplikacji Grindr nie da się uruchomić z przeglądarki komputera. Aby uruchomić Grindr na komputerze stacjonarnym lub laptopie potrzebny będzie emulator Androida, np. Andy lub Remix OS Player.

Jak założyć konto w aplikacji Grindr?

Po pobraniu aplikacji należy dokonać rejestracji za pomocą konta Facebook lub poczty elektronicznej. W następnej kolejności podajemy wymagane dane do utworzenia profilu, dodajemy swoje zdjęcie i lokalizację. Po zatwierdzeniu konta przez administratora aplikacja będzie gotowa do użytku.

Czy aplikacja Grindr jest bezpłatna?

Tak, aplikację Grindr można pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play, lub z innych zaufanych źródeł, takich jak AndroidLista. Jeśli nie chcesz, aby w korzystaniu z aplikacji przeszkadzały Ci reklamy, można wykupić pakiet premium.

Czy aplikacja Grindr jest bezpieczna?

Po wcześniejszych problemach z ochroną danych lokalizacyjnych użytkowników twórcy aplikacji zadbali o drastyczne ograniczenie przesyłania danych innym podmiotom. Należy jednak pamiętać, że udostępniając swoje dane w sieci, nigdy nie jest się w 100% chronionym.

Czy istnieją jakieś alternatywy dla Grindr?

Inne popularne aplikacje randkowe to np. Tinder, Badoo, Sympatia czy Bumble.

Opis producenta

Czy podoba Ci się Grindr-czat i randki dla gejów?

13 Głosów / 13 Polubień

Pozytywne

Jest to najczęściej używana aplikacja randkowa dla gejów na świecie.
Już po kilku minutach możesz otrzymać listę profili facetów z Twojego miasta.
Dużo kategorii profili, które pasują do każdego gustu.

Pozytywne

Darmowa wersja jest pełna fałszywych profili i spamu.

Przydatne porady

Obejrzyj ten zabawny film i zwróć uwagę, czego NIE należy umieszczać na swoim profilu Grindr, jeśli chcesz flirtować.